KONST / Litografier / Litografi 16196017
*
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 07:21:20)
Uppdatera
Visning
lördag 11/5, söndag 12/5 och måndag 13/5. Fredag 10/5 är det inte visning på grund av Kristi Himmelfärdsdag tidigare i veckan
Auktionen
avslutas:
måndag 13 maj kl 19:32:23
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21
-
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48
-
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18
*
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Helene Billgren
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 07:21:20) Uppdatera |
Visning |
lördag 11/5, söndag 12/5 och måndag 13/5. Fredag 10/5 är det inte visning på grund av Kristi Himmelfärdsdag tidigare i veckan |
Auktionen avslutas: |
måndag 13 maj kl 19:32:23 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21 -
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43 -
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19 -
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48 -
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18